Termofor z pestkami wiśni i poduszeczka do relaksacji z lawendą są rewelacyjne. Przesyłka wysyłana błyskawicznie. Obsługa bardzo miła.
Agnieszka Olejnik
Wszystko na plus ! Piękny bolster , ekspresowa i nastawiona frontem do klienta obsługa - dziękuję bardzo! Polecam ☺️
Dominika Machelska Szafraniec
Świetne poduszki. Solidnie uszyte. Pani Kasia szybko zrealizowała nasz projekt. Polecam serdecznie.
Mika__Moko
Zamówiłam bolster do jogi od Baga-ja i jestem z niego bardzo zadowolona! Twardy, bardzo wygodny, w pięknym kolorze i mięciutkiej tkaninie. Polecam zarówno do praktyki jogi jak i relaksu 🙂
Kasia F
Jestem zachwycona wysoką jakością wykonania i materiałów puf i bolsterów 👏 ostatnio zamówiłam termofory z pestkami wiśni i poduszki lawendowe do relaksacji 🍒😍 Jako stały i mega zadowolony klient polecam Firmę Baga-Ja 👌
Justyna Brzakalik
Zamowiliśmy 15 bolsterów do jogi i poduszek zafu do medytacji. Naturalne i przyjemne w dotyku materiały. Przecudowne kolory i wzory. Na co dzień używamy ich do praktyki jogi w naszym studio. Nasze klientki zakochały się w tych produktach, dlatego postanowiliśmy zamówić kilka zestawów na sprzedaż dla naszych klientek. Miła obsługa i błyskawiczna dostawa. Aż się chce więcej 😁. Polecamy.
Agnieszka
Przepiękne produkty! 😊 nie wiadomo, które wybrać! 🤗 Polecam każdemu i tym zaczynającym przygodę z jogą, jak również profesjonalistom!
Zuzana

Masz pytanie?

Chciałbyś czegoś wyjątkowego? Napisz, razem wybierzemy idealny materiał na produkt dla Ciebie!

    © 2022
    www.baga-ja.pl 
     Wszelkie prawa zastrzeżone 
     Strona autorstwastudiozz.pl